Deniz Özkan | Hakkımda
Zonguldak'ta doğdum. İlköğretim ve Lise eğitimimi Zonguldak'ta tamamladıktan sonra Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümüne yerleştim.
Deniz, Özkan, Ozkan, Bilgisayar, Mühendisi, Muhendisi, Computer, Engineer, Yazılım, Yazilim, Software, Mühendis, Muhendis, Gömülü, Web, Masaüstü, C#, C++,C, Java, Android
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hakkımda

DENİZ ÖZKAN

Bilgisayar Mühendisi

Zonguldak’ta doğdum. İlköğretim ve Lise eğitimimi Zonguldak’ta tamamladıktan sonra Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümüne yerleştim. Böylece Ortaokul ve Lise dönemimde başlamış olduğum yazılım dünyasında artık amatör olmaktan çıktım ve hayalimdeki mesleğin bir ferdi olarak hayatıma devam ettim. 2016 yılında mezun olmama rağmen, sektöre daha önce atılmış ve Freelancer olarak proje hazırlamaya başlamıştım.

Mezun olduktan ve artık “Bilgisayar Mühendisi” ünvanını aldıktan sonra, bir firmada “Yazılım Mühendisi” olarak çalışmaya başladım. Gelen talepler doğrultusunda, bağımsız olarak danışmanlık yaptığım firmalar da bulunmaktadır.

Mühendislikte KADIN olmanın zorluğunu görmüş ve yaşamış bütün meslektaşlarım gibi, toplumumuzdaki ön yargıları yıkmak için var gücümle çalıştım, çalışmaya da devam edeceğim. Bu çalışmaları paylaşmak için ve o ön yargıları bir nebze olsun kırabilmek için bir blog tutma ihtiyacı hissettim. Bu site o ihtiyacın bir sonucu olarak oluşturulmuştur.

Bana ulaşmak isterseniz e-posta gönderebilirsiniz. E-postalarımı sürekli takip etmeye ve mümkün olduğunca kısa sürede dönmeye çalışıyorum. Umarım paylaştığım bilgiler faydalı olur.

Güncel özgeçmişime buradan ulaşabilir, ya da aşağıdaki butondan PDF formatında indirebilirsiniz.